klauni - chodúle - obludy

Monster show Dr. Jajbolíta

MONSTER SHOW

Dr. Jajbolíta

Nová šou, ktorá nesmie chýbať na žiadnej poriadnej akcii! Obrovský YETI, zábavné UFO, obor GOLIÁŠ a Dr. JAJBOLÍTO spolu s giga kliešťom Kleofášom a hadicou Klotildou sa vám predvedú v plnej kráse v improvizovanej pouličnej šou! Spolu s nimi môže prísť aj drak Taradúr z krajiny zázrakov. Dr. Jajbolíto je dokonca pojazdný na obrovskej giga trojkolke, môže si priniesť aj megafón, aby rozprúdil zábavu. Jajbolíto všetkým ukáže, čo všetko môžete stretnúť na potulkách svetom a hlavne Slovenskom!

Nová pouličná šou s giga

maskami!

YETI  UFO OBOR

A JAJBOLÍTO!!! A možno aj

drak TARADÚR!!!

chodúliari - maskoti

Chodúliari

Jánošík a pandúr

zabávači alebo živá reklama

Nakombinujte si masky z predstavení nášho divadla a vytvorte si vlastných maskotov! Chodúliari spestria vašu akciu, oživia priestor, zviditelnia výrobbky, porozdávajú letáky, urobia reklamu široko ďaleko aj zabavia publikum!

Objednajte si ich hoci aj na celý deň! Chodúliari majú špeciálne odpružené chodúle, ktoré im umožňujú chodiť a behať  dlhšie ako obyčajné chodúle.


Duo MantiNely

Duo Manti Nely

Šašovia dokážu zabávať malú skupinku aj davy detí, používajú hlavové mikroporty ( alebo megafón), takže pri dobrej audio aparatúre ich počuť široko ďaleko.

Na jarmokoch, firemných akciách, mestských slávnostiach, skrátka všade, kde má byť o deti dobre postarané, tam nemôže chýbať DUO MANTI NELLY!!!

Šašovská dvojica MANTI a NELLY dokáže originálne rozprúdiť zábavu pre deti aj ich rodičov. So svojimi súťažami, slovnými a pohybovými gagmi, improvizáciou, s publikom na javisku aj medzi deťmi jednoznačne obohatia akýkoľvek zábavný program. Dokážu aj niekoľko hodín moderovať, srandovať, zabávať deti formou súťaží, ktoré sú vtipné, o šikovnosti alebo rýchlosti, hry športové, hudobné, improvizačné, skupinové aj pre jednotlivcov.

Cirkus Obludarium

 Réžia a pohybová spolupráca: Jaroslav Mottl

Scenár: Tom Michaeli
Hudba: Marek Fajnor
Masky a kostýmy: Ludvík Pozníček Chodúle: Tušim Jozef Hrajú:

M. Fajnor, I. Danková, M. Šály, V. Kivader,
S. Pázmanyová, Boris Srník

Dĺžka produkcie: od 15 minút do 3 hodín s hudbou alebo bez

CIRKUS OBLUDARIUM je exteriérové predstavenie veľkých giga masiek, v ktorom okrem hlavného principála s megafónom vystupujú obludy: drak, čertopier, sliepkobor, vtákozver, vlkodlak.Tieto fantázijné obrie monštrá dosahujú výšku od 2,5 až do 4 metrov hlavne vďaka špeciálnym chodúliam a konštrukčnému systému.Gigamasky Čertopier a Vtákozver majú špediálne atypické zvieracie chodúle, ktoré umocňujú charakter obludy.

CIRKUS OBLUDARIUM je klasické divadelné exteriérové predstavenie, plné gagov, improvizácie a interaktivity s divákom. Vystačí si bez ujmy na kvalite aj bez 220 V vďaka hlasnému megafónu principála cirkusu.

Chodúľová šou Cirkus Obludarium je vhodná všade tam, kde sa žiada urobiť poriadne vzrúšo pre malých aj veľkých, pre mestá, jarmoky aj prezentácie firiem Cirkus Obludarium už ocenili v Bojniciach na strašidelnom zámku, v Nitre na fašiangoch, v Ilave na jarmoku .....atď, atď..... Tak prečo nie aj u Vás?

Happy ZOO


 

 


Divadelné predstavenie Happy ZOO je klasickým pouličným predstavením, v ktorom účinkujú 4 giga masky: Brontosaurus, opičiak Skoky, Kurasaurus a človečí Homo Futuro. Dobiedzajú, tancujú, behajú, šaškujú spolu deťmi aj dospelými.

Tieto 2,5 metrové obrovské masky vznikli pod rukami profesinálnych umelcov Ludvíka Pozníčka, Pavla Húšťavu a Ivany Dankovej.

Táto pouličná šou je veselšou verziou úspešnej chodúľovej show Cirkus Obludarium.

Do akéhokoľvek prostredia, na akúkoľvek akciu, kde treba zaujať a vytŕčať z davu!!!


Účinkujú:

Richard Sanitra, Vlado Kivader, Barbora Kederová, Dano Výrostek, Dominika Misárová, Soňa Moumani,

Výtvarný návrh a výroba: Ludvík Pozníček, Pavol Húšťava
Zvuk: štúdio showART s.r.o.
cieľová skupina 6- 99 rokov
Dlžka: cca 60 min